Hızlı Menu

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

ISO BELGESİ ISO BELGELERİ DANIŞMANLIK FİRMALARI ŞİRKETLERİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİNİ NASIL VERİYOR

iso-belgesi-iso-belgeleri-danismanlik-firmalari-sirketleri-danismanlik-hizmetlerini-nasil-veriyor iso belgesi iso belgeleri danismanlik sirketleri firmalari nasıl hizmet veriyor nasıl vermeli ANKARA İSTANBUL
ISO Belgesi ile ilgili Eğitim danışmanlık hizmeti almak isteyen firmalara;  Uzman Satış personellerimiz telefonla ve mail sistemi üzerinden iletişime geçerek ICTSERT den almak istediği hizmet ve bu hizmetteki beklentisi nedir bununla ilgi bilgi alırlar ve firmalara  ilgili istedikleri iso belgesi ile ilgili teklifi gönderirler.

Genellikle satış görüşmeleri ve bilgilendirmeler telefon ve mail  ile gerçekleştirilmekte  olup Eğer müşterimiz yüz yüze toplantı ve görüşme talep ediyor ise ANKARA ve İSTANBUL daki görüşme taleplerine olumlu cevap veriyor ve karşılıklı mutabakat ile belirlenen tarihlerde bilgilendirme toplantıları yapıyoruz. Yüz yüze görüşme imkanı ve zamanı bulamadığımız müşterilerimize ise eğer uygun görürler ise video konferans metodu ile bilgilendirme toplantıları yapıyoruz.

ANKARA İSTANBUL dışındaki firmalardan gelecek bilgilendirme toplantı talepleri için Uzmanlarımızın yol ve konaklama harcırahları firmalara ait olmak üzere bilgilendirme toplantıları gerçekleştirebiliyoruz.

isokalitebelgesi_danismanlik_danismanligi

 

Bizim ile iletişime geçen Müşterilere aşağıdaki süreçler işletiliyor.

 1. Firma bilgilerinin ve iletişim bilgilerinin kayıt altına alınması (firma adı, adresi telefon e-mail üretim hizmet yerleri ve sayısı yapılan üretimler veya hizmetler neler çalışan sayısı gibi bilgiler)
 2. İhtiyaçlarının beklentilerinin kayıt altına alınması (sıfırdan ISO Belgesi mi alacak yoksa mevcut ISO belgesi ile ilgili sistemini iyileştirme vs gibi işlemler mi yapacak bu bilgiler alınır) Yani ISO Belgesini ne için isteniyor bu sorunun cevabı aranır
 3. İstedikleri hizmette Özel bir durum var mı süre kısıtlaması veya olmasını istedikleri bölümler üretimler veya eklenmesi gereken üretimler hizmet gibi
 4. ICTSERT Danışmanları tarafından Telefon da kısa bir bilgilendirme yapılır
 5. Fiyat teklifi hazırlanır Fiyat Teklifinde verilecek hizmetler nelerdir ne kadar sürer kaç adam/günlük danışmanlık ve eğitim hizmeti verilecek bunlar belirtilir ve iso belgesi ile ilgili genel taslak bir iş programı sunulur.
 6. Fiyat teklifi kabul edilirse sözleşme aşamasına geçilir. Sözleşme imzalanmasını müteakip ICTSERT Proje Ekibi firma ile iletişime geçer ve tanışma ve ilk çalışma günü belirlenir.
 7. Proje Ekibi ile firmanın görevlendireceği personeller karşılıklı çalışma günlerini belirler ve iş Programı İş Planı ortaya çıkarırlar.
 8. Personele ISO Belgesi ile ilgili Eğitimleri verilir ve daha sonra bütün süreçler incelenir iso belgesi Yönetim Sistemi ile ilgili danışmanlık hizmeti verilerek dokümantasyon oluşturulur.
 9. Oluşturulan iso belgesi Yönetim Sistemi Dokümantasyonuna göre kayıtlar uygulamalar ICTSERT danışmanları tarafından firma personellerine yaptırılır.
 10. Bütün kayıtlar oluştuktan sonra Belgelendirme Kurumları ile iletişime geçilir ve denetim günü alınır.
 11. Denetimler de belgelendirme kurumundan bir sıkıntı çıkmaz ise ICTSERT Danışmanları firma personeline destek vermektedirler.

 

 isobelgesi_danismanlik_destegi_nasil_verilir

 

HİZMET VERİRKEN FARKIMIZ

 1. ICTSERT danışmanlık hizmetlerinde müşterilerine İnternet tabanlı Müşteri Doküman Paylaşım Platformunu kullandırtmaktadır. Bu şekilde  bazı hizmetler daha interaktif ve zaman kaybı olmadan ve tek bir merkezden yönetilmektedir.
  • ICTSERT Müşteri Doküman Paylaşım Platformu ile neler yapılmaktadır
  • Müşteri personellerine kullanıcı adı ve şifre verilerek firmaları ile ilgili bütün doküman ve kayıtlara ulaşma şansı olmakta ve yeni hazırlanan bir dokümanı yükleyebilmekte ve incelenmesini isteyebilmektedir
  • Danışman ile online anlık iletişim kurabilmektedir.
  • Danışman ile ilgili her türlü şikayet öner istek ve beklentisini ICTSERT üst yöneticilerine bildirebilmektedir.
 1. Müşterilerimize teklif verirken doğru bilgilendirme işlemi yapılmakta ve bütün danışmanlık hizmetlerimizde İş Planı ve İş Programı ile çalışılmaktadır.  
 2. Müşterilerimizi tek bir Belgelendirme kurumuna yönlendirmek yerine Müşteri Menfaatini göz önünde bulundurarak doğru belgelendirme kurumuna yönlendirmeyi aşağıdaki belirtilen sebepler nedeni ile  tercih ediyoruz.       
  • Bazı müşteriler yurt dışına iş yapmakta ve müşterileri onlardan dünyaca tanınmış bir belgelendirme kurumundan belge istemekte bu durumda ICTSERT olarak müşterilerimize dünyaca ünlü prestijli ve tanınmış belgelendirme kurumlarına yönlendiriyoruz ve bu kurumlardan belge almalarını sağlıyoruz.
  • Bazı kuruluşlar ihalelerde bu belgeleri kullanmakta bu durumda ise akreditasyon kuralarına göre hareket eden TÜRKAK akrediteli kurumlara müşterimizi yönlendiriyoruz.  Bu şekilde hem ihalelerde sundukları belge nedeni ile sıkıntı yaşamıyorlar hem de KOSGEB TÜRKAK akrediteli alınan belgelerin ilk yıl belgelendirme ücretlerinin % 50 sini karşıladığı için maliyet olarak ta avantajlı bir konuma geçiyorlar.
 3. Eğitime önem veriyoruz ve Müşterilerimizin çalışan personellerine ISO 9001 ile ilgili uzmanlık eğitimlerini mutlaka veriyoruz ve sertifikalandırıyoruz.  Eğitim alamayan personellere ise online eğitim imkanlarımızı sunarak onlarında eğitim almalarını sağlıyoruz.
 4. Uzman danışmanlarımızın ve geniş kadromuz ile Türkiye’nin her yerine hatta Kafkaslardan Ortadoğu’ya varana kadar geniş bir yelpazede hizmet sunuyoruz.
 5.  Geniş Hizmet yelpazemiz ile Müşterilerimizin başka isteklerine de cevap verebiliyoruz.