Hızlı Menu

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

ICTSERT FİRMA PROFİLİ

43264675
ICT SERT
2005 yılında ANKARA merkezli kurulmuş, bugün ANKARA ve İSTANBUL merkezli TÜRKİYE'NİN bütün bölgelerine ve Yurtdışında da faaliyet gösteren bir DANIŞMANLIK EĞİTİM YAZILIM firmasıdır.

Firmamız bu gün Yönetim Sistemleri Iso Kalite Belgesi Belgeleri danışmanlık,  Çevre danışmanlık , TÜRKAK Akreditasyon Danışmanlığı, Kamu İç Kontrol Sistemi Danışmanlıkları, Staretjik Planlama Danışmanlığı,  Yönetim ve Kurumsalaştırma Danışmanlığı ve Savunma Sanayiine Danışmanlıkları, Bilgi Teknolojileri Danışmanlıkları, ve bu hizmetlere ait eğitim hizmetleri ve ayrıca bu konularda Yazılım Hizmetleri gibi birçok alanda faaliyet göstermektedir. Bu güne kadar faaliyet alanları içerisinde birçok uzman Danışman Eğitimci yetiştirmiş ve birçok kurum ve kuruluşun danışmanlık eğitim ve Yazılım hizmetlerini gerçekleştirmiştir.

Firmamız hizmetlerini ulusal ve uluslar arası standartlar paralelinde gerçekleştirmektedir. Bu anlamda Türk Standartları Enstitüsünün Danışmanlık hizmetlerinin sunumuna ilişkin TSE HYB 13573 Belgesine ve ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINDAN alınmış Yetkili Çevre Danışmanlık Firması unvanını sahiptir.

Uzmanlarimiz Uluslararası standartlarda (ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 27001, ISO 22301, TS ISO 16949, ISO 20000-1, ISO 22000 vb diğer iso sstemlerine) Başdenetçi Sertifikalarına sahip ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINDAN yetkili Çevre Görevlisi sertifikası ve ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLIK BAKANLIĞINDAN yetkili A SINIFI B SINIFI C SINIFI İş Sağlığı Güvenliği Sertifikalarına sahiptir.

ICT SERT EĞİTİM DANIŞMANLIK YAZILIM Gelişen teknoloji ve iş yaşamı çerçevesinde, özellikle de AB uyum sürecinde; kendi dinamiğini harekete geçirmek isteyen kurum ve kuruluşlara çözüm ortağı olmayı ve her türlü sıkıntılarına çözüm bulmayı şu anki temel hedeflerinden biri olarak görmektedir.

ICTSERT 15 YAŞINDA-min-min

 

MİSYONUMUZ

Ulusal ve Uluslar arası rekabetin gerektirdiği bilgi, tecrübe ve uzmanlığı, çözüm arayan organizasyonlara sağlamaktır. 

TEMEL İLKELERİMİZ

Profesyonellik, Uzmanlaşma, Gizlilik, Güvenilirlik, Doğru ve nitelikli bilgi, Dürüstlük, Bağımsızlık, Samimiyet, Kalite, Müşteri memnuniyeti, Yenilik ve öncülük, Sürekli İyileşme ve Gelişme, Değişime hızlı adaptasyon, Süreklilik, 

VİZYONUMUZ

Danışmanlık Eğitim Yazılım Sektöründe sürekliliği olan Türkiye, Ortadoğu ve Kafkasya’da tanınırlığı yüksek, görüş ve yönlendirmelerine itibar edilen, uzmanlık bilgilerinden yararlanılan saygın bir Danışmanlık Eğitim ve Yazılım akademisi olmak. 

ICTSERT'IN MÜŞTERİLERİNE YAKLAŞIMI

1- DİNAMİK, PRATİK, YENİLENEBİLİR KOLAY UYGULANABİLİR SİSTEMLER

Yönetim sistemlerinde doküman hazırlama, kuruluş içinde bu işlemleri gerçekleştirme müşterileri bir hayli sıkan bunaltan işlemlerdir. Firmamız müşterileri çok fazla uğraştırmadan, bildiklerini öğretmek şartıyla (sıkmadan, bunaltmadan) doküman vb. hazırlığını yapar. İşinizi kolaylaştırır.

Alanında tecrübeli, profesyonel baş denetçi belgeli, mutlak denetim tecrübesine sahip danışmanlarla hizmet vermektedir. Tecrübeli, alanında uzman danışmanlar uygulaması kolay Dinamik, Pratik, Yenilenebilir, firmanızın kalitesini yansıtan yönetim sistemleri inşa ederler. Tecrübeli, alanında uzman danışmanlarla hizmet verir.

ICT SERT EĞİTİM DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ olarak danışmanlığını yapmış olduğumuz ISO sistemleri, çevre danışmanlık, stratejik Planlama, İç Kontrol Sistemi, Yazılım hizmetlerimizde  siz müşterilerimize zamanı daha etkin kullanma, karşılıklı yanlış anlaşılmaların % 100 bitirldiği bir yazılım hizmeti ürünümüz ile hizmet vermekteyiz. Bu ürün tamamen ICT danışmanlığın MÜŞTERİ ODAKLI bir çözümü olup  bizimle çalışan bütün müşterilerimize ücretsiz olarak kullandırılmaktadır. 

Müşterilerimiz bu ürünümüzü ICT SERT serverleri üzerinde kullanmakta olup bütün Dokümantasyonunu saklayabileceği dokümanların revizyonalarını izleyebileceği danışmanlık hizmeti sürecinde Danışmanlarla daha etkin bir çalışma ortamı yakalaması için oluşturulmuştur. 

Müşteri Payaşım Platformu için yetkililerimiz kullanıcı adı ve şifre verirler ve verilen adresten ilgili alanlara giriş yapıp kendilerine hangi danışmanların atandığını hangi dokümanların hazırlandığı hangisinin üzerinde çalışmaların yapıldığı danışmanın hangi görevleri yapması gerektiği ile ilgili görev atamalarını yapabileceği, danışmanla ilgili şikayet ve önerilerini ICT SERT üst yönetimine sunabileceği ve şikayetleri ile ilgili anında çözüm bulabileceği bir yazlım platformunda çalışmalar yapılmaktadır. 

Danışmanlarımız firmanızın geçireceği denetime nezaret ederler ve firmanızdan biri olarak sizleri sahiplenirler. Denetimi daha rahat atlatmada yardımcı olurlar. Firmanızdan biri olarak hizmet verirler.

Danışmanlarımız örnek uygulama iç denetimlerle, firmanızı denetime en iyi şekilde hazırlarlar.

Danışmanlarımız hazırlanan doküman vb. uygulamaları, kurum geneline eğitim hizmetiyle yaygınlaştırırlar.

Belgelendirme kuruluşlarıyla ve denetçilerle irtibatı firmamız sağlar. Belgelerinizin takibini titizlikle yaparlar, denetim sonrası varsa eksikliklerinizi giderilir ve belgeniz elinize ulaşıncaya kadar büyük özenle takip ve bilgilendirme yapılır. İşiniz büyük titizlikle takip edilir, mutlak suretle sonuçlandırılır.

 2-KALİTE

Firmamız danışmanlık hizmetini veren firmalar arasında; Programı Olan, Sistematik Şekilde Hareket Eden, Farklı Uzmanlık Alanlarına Sahip Danışman Kadrosuyla, Yalnız Bu Gün Değil Gelecekte De Var Olma Mücadelesi Veren Bir Danışmanlık Ve Eğitim Firmasıdır.

Firmamız hiçbir belgelendirme kuruluşunun arkada bahçesi değildir.

Firmamız Müşteri Menfaatini Ön Planda Tutan, Doğru Bilgi Ve Gizlilik Prensibi, Güven Odaklı İş Birliği, Profesyonel Kadro İle Hareket Eden, Müşterilerinin Memnuniyeti İle Yeni Müşterileri Hedef Alan Bir Strateji ile hareket etmektedir.

Firmamızın birçok sektörde danışmanlık ve eğitim hizmeti gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmeye devam etmektedir. Referanslarımız kaliteli hizmetin göstergesidir.

 3- YENİLİK VE İŞ GELİŞTİRME

Firmamız iş geliştirme çalışmalarına büyük ağırlık vermektedir. Danışmanlarının Bilgi Ve Tecrübesini Yeni Standartlar ve Yöntemler Konusunda Geliştiren eğitimler alınması konusunda her zaman destekleyici ve yol gösterici bir firmayız. Bu gün Her Yıl Yeni Yeni Hizmet Alanlarıyla Sektörünü De Geliştiren bir ivmeyle hareket ediyoruz. Danışmanlık ve eğitim sektöründeki bu öncü tavrımız, Rakiplerimizi de Geliştirici Bir Değer olarak görüyoruz.

 4-DOĞRU BİLGİ, GÜVEN NOKTASI OLARAK HİZMET

Firmamız, Müşterilerinin İstek Ve Beklentilerine Göre Sınıflandırılmış Hizmet vermektedir. Müşterilerimizin ileride başını ağrıtacak akreditasyon iptalleri vb. konusunda Güven Noktası Olarak Görev yapmaktadır. Firmamızın sözüne itibar eden müşteriler kesinlikle zarar görmezler.

5-GÜVENİRLİK

Firmamız hizmetlerini ulusal ve uluslar arası standartlar paralelinde yerine getirir. Bu anlamda Türk Standartları Enstitüsünden Danışmanlık Hizmetinin sunumuna ilişkin TSE HYB 13573 Belgesine ve Çevre ve Orman Bakanlığından alınmış Yetkili Çevre Danışmanlık Firması unvanına sahiptir. Firmamız Danışmanlık Hizmetinin ilke ve prensipleri ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemini Rehber standart alarak oluşturmuş ve etkin olarak işletmektedir.

Firmamız Daha Önceki İş Yaptığı Müşterileriyle Bir Değer İfade Eder. Referanslarımızın hizmetlerimizi daha iyi ifade edebileceği yapıda güven merkezli hizmet vermekteyiz. Unutmayın! Bizi sözümüzle tanırlar, sözümüz varsa mutlaka yerine gelir.

 6-HİZMET SONRASI DESTEK

Firmamız danışmanlık ve eğitim hizmeti sonrasında belge alımından sonrada danışmanlık hizmeti vermektedir. Müşterilerimiz bizleri yanında görmek istediği her zaman mutlak suretle yanlarında oluruz.

 7-HİZMET ÇEŞİTLİLİĞİ

Firmamız Ankara merkezli olarak İstanbul Şubesi ile birlikte Türkiye’nin Her Yerine ve Yurtdışına hizmet vermektedir ve firmamız bir çukur misali derinliğine çukur kazarken, çapını da genişletmektedir.

 8-GERÇEKÇİ VE MAKUL FİYAT

Firmamız sınıflandırdığı hizmet kaliteleri ile makul düzeyde seçenekler sunmaktadır. Fiyatlarımız kesinlikle gelişigüzel verilen fiyatlar değildir. İyi bir sektör araştırmasından ve maliyet süzgecinden geçen fiyatlarımız kesinlikle abartılı olmaktan uzak, gerçekçi fiyatlardır.

 9- MÜŞTERİLERİNDEN RAKİPLERİMİZİN HAKKINDA DUYDUKLARIMIZ

Hallederiz abi derler, zora gelince haa öyle olmuyormuş başka şekilde hallederimle biter, bir türlü işin sonu gelmez.

Ararsın geleceğim der, gelmez.

Ararsın ulaşamazsınız. Sonra duyarsın o işi bırakmıştır, başka bir iş yapmaya başlamıştır.

Randevusuna riayet etmez.

Tek başına çalışıyordur, işinize yetişemez, takip etmez.

Tecrübesizdir, tek başınadır, yeri yurdu belli değildir.

Söz verir, sözünde durmaz.

Çok konuşur, boş konuşur, işin sonu gelmez.


ICTSERT TANITIM VİDEOSUNU AŞAĞIDAKİ VİDEODAN İZLEYEBİLİRSİNİZ