Hızlı Menu

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

AS 9100 Belgesi Danışmanlık Firmaları Şirketleri seçiminde nelere dikkat etmeliyim

as-9100-belgesi-danismanlik-firmalari-sirketleri-seciminde-nelere-dikkat-etmeliyim AS 9100 Belgesi, Danışmanlık, Firmaları, Şirketleri,  seçiminde, nelere, dikkat, etmeliyim,


İyi bir AS 9100 Havacılık ve Uzay Sanayi Kalite Yönetim Sistemi kurmanın yolu iyi ve kurumsal bir AS 9100 Eğitim Danışmanlık firması ile çalışmaktan geçer.

Bu hizmetlerin neler olduğuna geçmeden önce kuruluşun Üst yönetimin veya yönetim kurulunun AS 9100 Havacılık ve Uzay Sanayi Kalite sisteminin kurulması için karar alması gerekmektedir.

Bu karar bağlamında eğer ihtiyaç duyuluyorsa sistemin kurulumu konusunda danışmanlık alınabilecek kişi / firmalarla bağlantıya geçecek, teklifleri toplayarak bu aşamayı kurumun kendi iç süreçleri ve prosedürleri içinde sonuçlandırmalıdır.

Danışmanlık firması seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli husus en ucuz fiyatı veren değil size daha az maliyette sistem kurmanızı sağlayacak referansları güçlü bir danışman firma ile çalışmanız tavsiyesinde bulunuyoruz.

AS 9100 Danışmanlık firmasına karar verildikten sonra kurumunuz danışmanlık firması ile AS 9100 Danışmanlık hizmeti alımı anlaşması yapmalıdır. Danışmanlık hizmeti sözleşmesinde AS 9100 Havacılık ve Uzay Sanayi Kalite sistemi kurulum sürecin genel takvimi karşılıklı mutabakatla çıkartılmalı ve karara bağlanmalıdır